SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjen Dardania në rrugen Bill Clinton
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
49 m²
ID e produktit :
124339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjen Dardania në rrugen Bill Clinton përball Santes. Banesa është në katin e katërtë që ka 49m2, dhe përbëhet prej një salloni me kuzhinë, një dhomë gjumi, nje banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore të qytetit, e mobiluar komplet. Për më shumë ju lutemi na kontaktoni në këta Nr. Tel ose na vizitoni ne web faqen tone...

038 500 111
045 774 477
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »