SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 224m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Madhësia :
224 m²
ID e produktit :
124347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali ne kompleksin Tregtia C2, Ahmet Krasniqi.
Ofertat serioze dhe caktimi i vizites informuese ekskluzivisht me e-mail ne abd@po-group.net
Informata rreth publikuesit
abd sofa chair
Prishtinë
038 767 911
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »