SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - BANESË DUPLEX NË SHITJE B. DIELLIT
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:38
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
124356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa, lagje : Bregu i Diellit ( banesat e bardha) kati i 5, sipërfaqja : 84 m2 me dokumenta plus 30 m2.
Renditja : salloni me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, depo, dy banjo, dhe terasa.
Çmimi : 950 euro m2 i diskutushëm.
Tel : 044 361 782
Tel : 044 100 036
Tel : 049 349 305
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »