SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENTISHT shitën 4Ari tokë në Bregu i diellit tek Lemon Tree
Çmimi :
€380,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:05
ID e produktit :
124379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitën 4Ari tokë në Bregu i diellit tek Lemon Tree me dokumentacion të rregull dhe leje ndërtimi P+5

çmimi: 330.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »