SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa, Bregu i Diellit, banesat e hirta
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
124386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa Bregu i Diellit, banesat e hirta (tek Xhambazet)
Ndertim i vjeter, me dokumentacion komplet.
Lokacion mjaft i pershtatshem per jetese, me qerdhe, shkolle, hapesire parkingu dhe parqe perreth .
Banesa gjendet ne katin e dyte dhe ka kete renditje:
-Kuzhine e madhe(qendrim ditore)
-2 dhoma
-2 ballkona
-banjo
Banesa shitet e mobiluar
Çmimi: 60 mije euro

KRG-Kosova Realty Group
tel: 044 173 593, 049 835 999
email:info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »