SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa me dy dhoma gjumi me rata ne qender te 4 llullat!Delta
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:22
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
124426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dy dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine.Mund te shitet edhe me rata 40mije euro ne duar dhe pjesa tjeter brenda 4 viteve.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »