SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:12
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
124447
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 5.08 Ari.

Shtëpi tri kate me tri hyrje të veçanta, ku çdo kat posedon këtë
renditje:

Sallon ,kuzhinë, dy dhoma gjumi, dhe një banjo.

Shtepi me infrastrukturë të plotë.

Gjendet te “ Rruga e Kronit”

Çmimi i shtëpisë është 180.000 euro i diskutueshëm.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afer postes se vogel)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »