SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne AKTASH_mobiluar
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
124463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Aktash e mobiluar ne teresi dhe moderne
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuxhin
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmim extra 300euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »