SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP shet Urgjentisht Banesen 58m2 me Dy dhoma gjumi ne katin e 4- Qmimi shum i volitshem
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
124506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP shet Urgjentisht Banesen 58m2
me Dy dhoma gjumi ne katin e 4-
Qmimi shum i volitshem
Shitet banesa moderne e punuar me standarte evropiane posedon lift dhe dhe esht po thujse e perfunduar dhe me nje kulitet shum te lart ndertimi dhe me nje pamje shum te bukur shitet ne menyr urgjente
Banesa ka ket renditje
2. Dhoma gjumi
1. Dhomë pritje
1. Banjo madhe
1. Koridor
1. Ballkon
Dhe parking të hapur...
Banesa gjindet tek tregu ish i gjelbër peje
Andaj mos hezitoni na kontaktoni sa me par
Na Kontaktoni +38649699964 virber tango apo ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Inmobile Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderi
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »