SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
124529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen 45m2 ne lagjen Ulpian mbrapa Aleances eshte e rinovuar dhe mbizoteron nje ambient te paster jetese. Çmimi 200€ Per me shum info 044598381

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
044598381
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »