SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa-Mati 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
104 m²
ID e produktit :
124530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Mati 1 rr.Ahmet Koretica.Me hapesire 104 m2,Kati i pare.Ndertim i ri,me leje ndertimi.Posedon garazhe dhe depo.Renditja:-Sallon + kuzhine-3 dhoma gjumi-Banjo-2 ballkonaBanesa eshte e izoluar mire dhe e ndertuar me material kualitativ.Izolim akustik,fasade me tulla te kuqe.Per me shume info kontaktoni nr:tel dhe viber +37745/521-371

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Banesat
Prishtinë
37745-521-371
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »