SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
***!! TOK ME VLER NE SHITJE !!***
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '16
Madhësia :
3150 m²
ID e produktit :
124563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka gjindet ndërmjet Fhsatit Nashec/Prizren dhe Hatmaxhë/Prizren.

Toka i ka 31,5 ari

Esht Tok pjellore, mund te shfriytzohet per banim o se per Troje.

Me Pershendetje
Informata rreth publikuesit
Louis
Prizren
+491743311133
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »