SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne qender te Prishtines
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
12458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet prapa teatrit kombtar afer hotelit swiss daimond mbi banken pro credit eshte e mobiluar e perber prej 2 dhoma gjumi dhe nje kuzhine vetem per femra mund te na kontaktoni ne 044 156 596
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »