SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese SUPER EXCLUSIVE me QIRA te Banesat E BARDHA
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
124592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne kagjen Bregu i Diellit, konkretisht te banesat e Bardha.

Banesa ka 2 nivele me siperfaqe 96m2. Ne nivelin e pare ka sallonin me kuzhin, banjon, shpajzin dhe ballkonin kurse niveli i dyte ka 2 dhoma gjumi, banjo dhe hapsira e bibliotekes. Banesa gjithashtu posedon:alarmin, kasaforten gjithashtu ka edhe kamin por edhe nxemje qendrore vetanake.

Info: 049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »