SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me QIRA ne LAGJE te SPITALIT
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
124593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me QIRA ne lagjen e Spitalit konkretisht pas banesave te Avni Gjakoves, afer hyrjes se Spitalit.

Banesa eshte ne katin e 10, lifti eshte funksional 24h.uje ka 24h.

Eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhome gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »