SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 30 Ari ne Prizren afer Doganës - ÇMIMI LIRË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Madhësia :
3000 m²
ID e produktit :
124596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 30 ari ne Prizren afër Doganës.
Është ne rregull me letra dhe ka kyqje ne autostradë.

Për me shum kontaktoni: 045 305 000
049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »