SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA në lagjen Dardani, të sheshi “Bill Klinton”.
Çmimi :
€74,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
124597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në lagjen Dardani, të sheshi “Bill Klinton”.

Like faqes Pirro për me shumë oferta.

Posedon:

• 74m2,
• Kati 9,
• 2 dhoma gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Banjo,
• WC,
• Koridor,
• Ashensor,
• Me pamje nga dy anët,

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 74.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 37744118380, 37744260075, 37745888488, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »