SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me QIRA ne Ulpiane - Perballe Furres Granit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
124598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Ulpiana perballe Furres Graniti.
Ka edhe Air Conditioner.
Eshte ne katin perdhese dhe ka kete renditje:

1 Dhome
1 Kuzhine
1 Banjo
1 Terase

Info: 049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »