SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej banese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
ID e produktit :
124631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej banese me dy dhoma gjumi ne lagjen Bregu i Diellit , afer shkolles Ismail Qemali, afer qendres tregtare , afer Gizit, ose afer fakultetit teknik.Banesa te jete e pajisur me dokumentacion te rregullt dhe me nxemje qendrore.Te interesuarit mund te na kontaktojne ne kete numer 044450844
Informata rreth publikuesit
Burbuqe
Pristina
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »