SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne qender te 4 llullat!Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
124671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dhome gjumi dhe dhome dite,komplet e mobiluar.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »