SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA për afat të shkurtë apo të gjatë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
1 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
124678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA për PUSHIME VERORE në PRISHTINË
Banesa Me Qira / Apartments For Rent / Ferienwohnung zu Vermieten

Lëshojm banesa me qira në lagjen Dodona të parku i qytetit.

Kemi garsoniere , 2 dhomëshe , 3 dhomëshe
Banesat janë me kushte Moderne dhe te mobiliuara dhe me gjitha paisjet e duhura.

Per Informata 045 30 40 00 ose Viber
Informata rreth publikuesit
Banesameqira
045304000
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »