SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Velani
Çmimi :
€52,548.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
124697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Velani:
Ndertuesi Dekos, Projekti PANORAMA
Banesa ka kete renditje:
Banesa eshte 60.4 m/2, katin I,
Ka sallon dhe kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 banjo.
Informata rreth publikuesit
Florid
Prishtinë
049190192
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »