SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EXTRA BANES-NE VEND EXTRA,ME PAMJE EXTRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
124718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne qender te qytetit me pamje te mrekullueshme ,
Banesa ka 75 m2 dhe eshte e renditur keshtu
- koridor
- kuzhin
- sallon
- ka dhe nje koridor
- 2 dhoma gjumi
- banjo dhe
- teras me pamje ne sheshin Zahir Pajazit .

Kontakt & Viber
045/64 17 94 & 045/19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »