SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me qira ne BREG TE DIELLIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
107 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
124777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Breg te Diellit te Sunny Hill, 107m2 e mobiluar ne teresi me mobilie moderne
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- sallon
- kuzhine
- banjo
- dhe biblotek
- 2 ballkona
Parking te mjafueshem perball nderteses
Ngrohje qendrore po ashtu ka dhe opcionin e ngrohjes elektrike
Uje 24h

Konatkt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045 /64 1794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »