SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Breg te Diellit_200
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
124785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira banesen ne Koder te Diellit, rruga Afrim Zhitia,60m2 e mobiluar
Banese posedon:
- dhome gjumi
- kuzhine dhe sallon
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmim vetem 200euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »