SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4.64 ari truall afer Auto sallonit Endriti, Qagllavice
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:02
Madhësia :
464 m²
ID e produktit :
124788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4.64 ari truall afer Auto sallonit Endriti ne Qagllavice. Trualli ka nga te dy anet rruge, ku rruga kryesore eshte e shtruar me kubeza. Vendi eshte i banuar dhe eshte shume i pershtatshem per ndertim shtepie dhe ploteson kushtet per jetese. Ka infrastrukuren e nevojshme si ujin, kanalizimin, rrymen etj. Me dokumentacion te rregullt. Qmimi 8.500 euro per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »