SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE EKSKLUZIVE E RENOVUR PER ZYRE ME QIRA
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:57
ID e produktit :
124805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE EKSKLUZIVE ME QIRA TE SHESHI I PRISHTINES
BANESE EKSKLUZIVE E RENOVUR PER ZYRE ME QIRA, SHESHI NENA TEREZE, MGJITUR ME HOTELIN SWIS DIAMOND, NE QENDER TE PRISHTINES, E PAMOBILUAR, NE KATIN E PARE, ME PAMJE KAH SHESHI, LESHOHET ME QIRA PER ZYRE.

QIRAJA:900€


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »