SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 65.5m2
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Pushimore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
124823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bregu I Diellit – Rruga B
Kati:V
Çmimi: €53,000
Madhësia: 65.5m2

Renditja: Sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi, banjo, depo dhe ballkon
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Pristina
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »