SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 80.5m2 ne Bregun e Diellit Rruga B
Çmimi :
€63,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Pushimore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
124825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bregu I Diellit – Rruga B
Kati:III
Çmimi: €63,500
Madhësia: 80.5m2

Renditja: Sallon me kuzhine, 2 dhome gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkon
Lifti punon 24 ore
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »