SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Lagje te Spitalit
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76.8 m²
ID e produktit :
124826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 76.8 m2 dhe eshte ne katin e 5. Esht ndertim i ri
Ka dy dhoma te fjetjes 1 sallon me kuzhine, 2 ballkona, 1 banjo dhe garazhen. Ndertesa posedon ashensor . Eshte rreth 300 m nga rrethi kryesor tek Viva. Shitet vetem me pare kesh. Cmimi pa garazh 50,000 euro, me garazhe 55,000 euro.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpëtim
Prishtinë
049 572 022
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »