SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira te qafa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
124827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira te qafa,afer me meridianin,ka banjon me gjakuzi,sallonin me kuzhin dhe dy dhoma,eshte e mobiluar.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albi A.
045363550
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »