SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA AVALLA QENDER E PRISHTINES
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:06
ID e produktit :
124837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE ME QIRA AVALLA QENDER E PRISHTINES
BANESE ME QIRA AVALLA QENDER E PRISHTINES, AFER SHESHIT NENA TEREZE, NE QENDER TE PRISHTINES, E MOBILUAR, NE KATIN E KATERT, TERRACA ME PAMJE KAH SHESHI.

QIRAJA:500€


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »