SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Shtëpi me flete poseduese
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
187 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
124838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Shtëpi shumë e këndshme me fletë poseduese në hyrje të Prishtinës nga Hajvalia afër Vila Belvedere dhe ArsMedica

187m²│2.5 Ari│3 Dhoma Gjumi│2 Banjo
▁▁▁
Kjo shtëpi me sipërfaqe toke prej 2.5 Ari dhe sipërfaqe banimi prej 187m² ofron gjithçka duhet për një familje që dëshiron të jetoj larg zhurmës dhe tymit.

Në katin e parë gjindet një sallon i madh shumë i ndriquar me dritare deri në dysheme me pamje nga oborri kryesor i shtëpisë dhe i cili ndahet me kuzhinën nga një tavolinë e bukës familjare me shumë vend për t'u ulur dhe përballë ka shkallët prej druri dhe këndin me libra. Në këtë kat gjindet edhe një banjo, një paradhomë dhe një shpajz.

Në katin e dytë gjinden tri dhoma gjumi shumë mireë të ndara ku secila ka qasje në terasë si dhe një banjo shumë e madhe.

Kjo shtëpi veqohet për nga lokacioni, orientimi shumë i mirë, izolimi dhe sistemi i ngrohjes Daikin i cili ështe më efiçienti në treg.

Ofrohet e mobiluar si në fotot e bashkangjitura me këtë postim.

Pranohet këmbim me banesa në Prishtinë duke shtuar diferencen!

Çmimi 200'000€

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #kompaspatundshmeri #shitje #shtepi
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »