SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme banese me qera dhe per shitje ne cilendo lagje te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
124839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KERKOJME BANESE ME QERA DHE PER SHITJE NE CILENDO LAGJE TE PRISHTINES

Kontakt: 044 442 969 ose 049 556 695
Informata rreth publikuesit
Agjencioni
Prishtinë
+37744442969
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »