SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me qera në Qendër
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:44
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
124841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qera në Qendër me 85 m2.
Banesa gjendët në Sheshin Nënë Tereza afër Swis Diamond Hotel Gjendët në Katin e 1 dhe Ka 85 m2. dhe është e renovuar totalisht

çmimi:1000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »