SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne qender te PRISHTINES_250
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
124850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne qender ne Prishtine. Banese eshte ne gjendje te shkelqyer dhe ka te gjitha mobiljet e nevojshme per banim.
Banesa posedon:
- sallonin me kuzhine
- dhomen e gjumit,
- korridor dhe
- banjo.

Kontakt_WhatssApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »