SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne vend atraktiv ne Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
220 m²
ID e produktit :
124865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne vend shume atraktiv per banim/te tjera ne Gjilan.
Shtepia gjendet ne rrugen Qarkore (Mbi Dardani-Gavran), pas Restaurant "Lundrimi".

Shtepia eshte e paperfunduar, me mundesi nderhyrjeje ne te. Ne foto ne anen e djathte mund te shihni destinimin e shtepise, se si duket pas perfundimit.

Shtepia ka 220m2 dhe 2,5 ari.

NR Kontaktues: 00377 44 12 09 17
Informata rreth publikuesit
Shega
Prishtinë
0038649223477
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »