SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP Shet Banesen Ne qender Pejes Banesa Posedon - 70m2Siperfaqe Banesa posedon - 70m2 TERAS shum madhe Banesa nodhet ne Qender te pejes P
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
124876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP Shet Banesen Ne qender Pejes
Banesa Posedon - 70m2Siperfaqe
Banesa posedon - 70m2 TERAS shum madhe
Banesa nodhet ne Qender te pejes Per ball FOTO PEPES
kapur me ish Shtepi te mallrave .
Banesa ka nje pamje shum te bukur nga qyteti nga para nga shtepija e mallrave po ashut dhe nga prapa ka pamje
Banesa ka nje renditje shum te bukur
Banesa ka nje Ndertim shum kulitativ dhe pse esht ndertes e vjeter
Banesa Ka ket Plan
2 Dhoma, te gjumit njera dhom ka dhe ballkon
- Kuzhina, me sallon me ballkon
2 -Ballkona,
1 -Garazha
1 -Shapajz
1- Shup {Magazin }
Banesa posedon nje taras shum te madhe mi banes prej siperfaqes 70m2 me nje pamje shum shum te bukur ne dy anet e qytetit
Banesa esht e mobiluar. komplet shitet me qmim me marveshje .
Andaj u qe deshironi ne banes ne katin 4 me pamej shum te bukur mu ne mes pejes ne qender te qytetit me dy ballokan plus nje teras shum te madhe mos hezitoni
perkthimi i me nje hershem pron shqipetare
Qmimi sipas marveshjes
Andaj mos hezitoni na kontaktoni sa me par
Na Kontaktoni +38649699964 virber tango apo ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Inmobile Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderi
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »