SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
124880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është në katin e 4 te rruga Hilmi Rakovica, perballe shkolles fillore Ismail Qemali (te posta e vogel).

- Banesa eshte me siperfaqe 60.00 m2

- Banesa ka 1 dhoma gjumi + qendrim ditore + banjo + ballkon.

- Banesa ka orientim perendim ne objektin banesor.

- Objekti banesor eshte 4 katesh nga dy banesa ne kate, hyrja ne objekt eshte me kamera, kartela dhe ka siguri te larte.

- Ka një dhomë dite të re moderne

- Makinë për larjen e rrobave, kuzhina me paisje moderne

- Nxemje qendrore me radiator

- Minimarketi gjendet poshtë objektit banesorë

- Ka te instaluar edhe sistemin e rezervareve (fmth 24 ore uje)-Pagesa e qerase eshte 220.00 euro

Kontakti
Real Estate IMOBANIMI
Tel/viber : 045 951 358
049 882 380
imobanimi@hotmal.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »