SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet garsoniere 34m2 ne Dardani!Delta
Çmimi :
€35,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:51
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
ID e produktit :
124887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ndertim i ri,perbehet nga nje dhome dhe kuzhina.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »