SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '16
ID e produktit :
124890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepin me qira me qender lakrishte me hyrje dhe orë te rrymes te veqant.Dhome dite me kuzhine,dhome dhe banjo . E mobiluar dhe renovuar tersisht.Me te gjitha shpenzimet perveq rrymes.Vetëm per qift. Dy persona !!!.Per nje person qmimi me marrëveshje!!!!! 044 338 919
Informata rreth publikuesit
Eti
Prishtinë
044338919
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »