SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Studio me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:35
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
124893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Studio me qera ne lagjen Tophane, afer drogodanit perball gjamise,e tera e mobiluar mire dhe me te gjitha elementet, e pershtatshme per qift.

Qmimi 270 Euro ne te perfshihen , Uji , Berrlogu, interneti dhe kablloviku, qmimi i diskutueshem

Kontakt_viber_whatsApp

045 641 794 & 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »