SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SHTËPIA në Bardhosh, afër Stadionit.
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:53
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
190000 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
124904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet SHTËPIA në Bardhosh, afër Stadionit.

Posedon:

• 190m2,
• 2 kateshe,
• 10 ari truall,
• 3 dhoma gjumi,
• Sallon me trapezari,
• Kuzhinë,
• Dhomë punë
• 2 banjo,
• WC,
• Nxemje qendrore, kabllovik,
• Oborr me hapsir shumë të bukur,

E renovuar dhe mobiluar tërësisht, çmimi 130.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 37744118380, 37744260075, 37745888488, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »