SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë PENT HOUSE 130m2 në shtije Chelsea point-L. e Spitalit.
Çmimi :
€79,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:22
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
124953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë PENT HOUSE 130m2 në shtije Chelsea point-L. e Spitalit.
Banesa gjendet në lagjen e spitalit në kompleksin CHELSEA POINT dhe është në katin e VIII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Terasë

Banesa ka FLETË POSEDUESE, SHITET E MOBILUAR si dhe gjithashtu posedon GARAZHË NËNTOKËSORE e cila është e përfshirë në këtë çmim.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »