SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Shtëpi 202m2 me qira në Lagjjen NIC-Çagllavicë.
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
202 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
124957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 202m2 me qira në Lagjjen NIC-Çagllavicë.
Shtëpia gjendet në lagjen NIC në Çagllavice, është tërësisht e mobiluar dhe e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme për banim.

Shtëpia ka këtë renditje:
-Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Terasë
1. Depo

-Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi (njëra master bedroom)
2. Banjo
2. Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »