SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
124962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet ne prishtin ne rrugen lidhja e prizreni banesa ka tri dhom sallon kuzhin me obor dhe kamera sigurie tel 044291328 044834054
Informata rreth publikuesit
Ermal
Pristina
044834054 044291328
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »