SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa Fushkosove
Çmimi :
€26,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61.7 m²
ID e produktit :
124983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne fushkosov, kati 8 banesa posedon sallon me kuzhin dhomë fjetje banjo koridor dhe terac. Eshte totali 61.7m. Pranoj kompensim edhe vetur 2008 e nalt. Çmimi 450e m2 banesa është ne rrugë kryesore përball bankes ekonomike.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
+37744360603
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »