SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes truell né Berrnic tè poshtme
Çmimi :
€9,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:45
Madhësia :
11500 m²
ID e produktit :
125023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Truelli èsht nè vend jashtzakonisht tè pèrshtatshèm pèr banim.
ktu ka mundsi tè bèhet edhe ndertime pèr biznes ka infrastuktur komplete. Truelli èsht nè berrnic tè poshtme afer garazhes Muqiqi rruga kryesore pèr podujev vetem 200 metra mej magjistrales
dokumenti ne posedim pronari Shqiptar perkthim menjiher prona esht private dhe nuk ka kurfar hipoteke ju lutem tè me kontaktoni nè viber +41798494790 ose +41762032172 viber - risi sipas medijave ktu afer kti trolli do te ndertohet stadioni Nacional
Informata rreth publikuesit
hakif.emini2
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »