SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA TE QAFA - TE KAFET E VOGLA
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen te Qafa me saktesishte te Kafet e Vogla. Banesa gjindet ne katin e III eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
dy terasa
banjo

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
viber: +386 49 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »