SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te QAFA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj banesen me qira te QAFA gjendet ne qender, perball Raiffeisen Bank .Eshte ne katin e trete, ka 70 m2 . Komplet me te gjitha orendite dhe pajisjet nevojshme.
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor

Kontakt_WhatsApp_viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »